top

.:: O firmie


DAGRA Spółka Jawna działa na rynku stalowym od 1990 roku. Od momentu powstania zajmowała się handlem wyrobami hutniczymi.

Dwudziestoletnia obecność na rynku, solidna, fachowa i szybka obsługa oraz stałe dążenie do zadowolenia naszych Klientów zaowocowały utrwaleniem się wizerunku naszej firmy, jako rzetelnego dostawcy wyrobów stalowych. Systematyczny rozwój firmy, jak również oczekiwania naszych Klientów, spowodowały poszerzenie naszej oferty o produkcję zbrojeń budowlanych, żelbetowych płyt drogowych oraz różnego rodzaju konstrukcji stalowych na potrzeby budownictwa.

Dysponujemy własnym zapleczem magazynowo-produkcyjnym, jak również zróżnicowanymi co do ładowności zestawami transportowymi.
Doświadczona i wysoko kwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje szybką i fachową realizację zamówień. Firma nasza, której siedziba mieści się w Ustroniu, działalność prowadzi w Cieszynie, przy ul. Spółdzielczej 17, w pobliżu drogi ekspresowej S1 Cieszyn – Bielsko-Biała, co jest niewątpliwie dodatkowym atutem, z uwagi na łatwy i szybki dojazd.

Naszym Klientom oferujemy korzystne warunki współpracy, także indywidualnie negocjowane.

 

This is an example of a HTML caption with a link.